КАМПАНІЯ

Долайте перешкоди, небо - ваша межа...

Продукція Çelikel знесе будь-які стіни, які вас обмежують...

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ
Нижче ви можете знайти типові запитання про нашу компанію і продукцію...
ЯКИЙ У ВАС ГРАФІК РОБОТИ?

Ви можете зв'язатися з Çelikel по телефону з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 18:00.

ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З СПІВРОБІТНИКОМ, ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ?

Ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки по телефону 444 49 42 або написати на info@celikeltarim.com.

З КИМ МЕНІ ПОТРІБНО ЗВ’ЯЗАТИСЯ, ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ДЛЯ МОЄЇ ТЕХНІКИ?

Наш експерт і досвідчена команда післяпродажного обслуговування дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нашими уповноваженими співробітниками по тел. 0530 956 54 99 або написати на service@celikeltarim.com.

ЧИМ МОДЕЛЬ CHALLENGER II ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ ПРОДУКТІВ?

Çelikel вдалося домогтися більш високої продуктивності при мінімальному споживанні енергії після впровадження продуктових інновацій.

НАВІЩО МЕНІ КУПУВАТИ CHALLENGER II PLUS?

Challenger II Plus відрізняється від аналогічних продуктів, маючи споживану потужність 75 к.с., можливість видування по технології Superblow для другого причепа та системою з 12 ріжучими ножами на маховику, яка представляє собою систему з 12 ножами для зернодробарки.

Я НЕ МОЖУ ВИЗНАЧИТИСЬ МІЖ МОДЕЛЯМИ CHALLENGER I І CHALLENGER II PLUS; ЯКУ ІЗ НИХ МЕНІ ПРИДБАТИ?

Оскільки силос є сезонним продуктом, важливо діяти швидко. Годинна продуктивність моделі Challenger II Plus як мінімум в чотири рази краще, ніж моделі Challenger I.

У МЕНЕ 150 АКРІВ КУКУРУДЗИ, АЛЕ Я ПРАЦЮЮ НА РИНОК. ЧИ ПІДХОДИТЬ МЕНІ МОДЕЛЬ CHALLENGER I?

Оскільки ви працюєте на ринок, модель Challenger II Plus допоможе вам заготовити більше силосу за більш короткий час.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ ЕКСПЛУАТУВАТИ МОДЕЛЬ CHALLENGER II PLUS ЯК ОДНОРЯДНУ?

Ви можете підключити Challenger II Plus до свого трактора трьома різними способами (ззаду, праворуч і спереду). Таким чином, ви усунете проблеми з формуванням рядів. Те, що ви не втрачаєте свою кукурудзу не може не радувати.

В ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ВАШИМ ЗМІШУВАЧЕМ КОРМОРОЗДАТЧИКОМ BRESUS І ПОПЕРЕДНЬОЮ МОДЕЛЮ?

Brassus - це назва нашого горизонтального двухшекового змішувача кормораздатчика нового покоління. Завдяки нашим інноваціям пристрій шасі, система вивантаження корму, незалежна гідравлічна система змащування і компактна конструкція - це те, що відрізняє цей Brassus.

НАВІЩО МЕНІ КУПУВАТИ BRASSUS?

Brassus споживає менше палива завдяки триступеневій системи трансмісії. Крім того, запатентований пристрій управління трансмісією і редуктором з надміцного чавуну 3G60 не пошкодить трактор і шнеки при надмірному навантаженні. Brassus виготовлений з базових деталей. Ви можете відчути різницю в довговічності і простоті використання.

Я ЗБИРАЮСЯ ПРИДБАТИ ЗМІШУВАЧ КОРМОРОЗДАТЧИК. МЕНІ ПОТРІБНО БРАТИ ГОРИЗОНТАЛЬНУ ЧИ ВЕРТИКАЛЬНУ МОДЕЛЬ?

Що стосується вибору моделі машини, то відповідь залежить від того, чим ви хочете годувати своїх тварин. Ми рекомендуємо вертикальні моделі для підприємств, які використовують рулони. В інших випадках, наші горизонтальні моделі з великою кількістю ножів підходять для всіх бізнес-моделей і незамінні для тих, хто займається дрібною рогатою худобою.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ КУПУВАТИ СИЛОСНИЙ КОМБАЙН ПІД ПАШУ? ЧИ МОЖУ Я ЗДІЙСНИТИ СИЛОСУВАННЯ ПАШІ ВИКЛЮЧНО ЗА ДОПОМОГОЮ СИЛОСНОГО КОМБАЙНУ ПІД КУКУРУДЗУ?

Ви можете виробляти різний силос на зелених кормових рослинах для економної підтримки розвитку бактерій в рубці і зниження витрат на годування. Ви можете використовувати кормозбиральний комбайн Challenger II Plus як для паші, так і для кукурудзи.

В ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ СИЛОСНИМИ КОМБАЙНАМИ ПОДВІЙНОГО ПОДРІБНЕННЯ І ЗВИЧАЙНИМ СИЛОСНИМИ КОМБАЙНАМИ?

Як випливає з назви, оскільки різка та подрібнення виробляються в двох різних камерах, рослини стають коротшими. Це запобігає як повітряні зазори в пристрої, так і гниття.

ЧИМ МОДЕЛЬ ВАШОГО ПРИЧЕПА З СИСТЕМОЮ ВНЕСЕННЯ ТВЕРДИХ ДОБРИВ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ?

У той час як ширина розкиду на інших машинах становить не більше шести метрів, наша модель Crafter Premium має ширину розкиду від 15 метрів до 25 метрів. З Crafter Premium вас очікує менше проходів, більш низька витрата палива і більша продуктивність.

У МЕНЕ Є ПРИЧЕП З СИСТЕМОЮ ВНЕСЕННЯ ТВЕРДИХ ДОБРИВ ВІД ІНШОГО ВИРОБНИКА, АЛЕ ДОБРИВА РОЗКИДАНІ ПО ДОРОЗІ. ЧИ ПРИСУТНЯ У ВАШОГО ПРОДУКТУ ТАКА Ж ПРОБЛЕМА?

Оскільки серія Crafter Premium - це модель з закритим корпусом, ви можете легко дістатися до поля, не розкидаючи добрива по дорозі.