Kampanyalar

Engelleri aş, sınırsız ol...

Şimdi bir Çelikel sahibi olup, seni sınırlayan duvaları yıkmak için özel şartlarımızı inceleyebilirsin...

Peşin Satan

Şimdi Çelikel’de peşin alanlar kazanıyor. Peşinde tüm ürünlerde cazip oranları kaçırmayın...

Sınırsız Ol

 

Çelikel ürünlerine, bölgenizde üyesi olduğunuz Tarım Kredi ve Pancar Kooperatiflerinin uygun ödeme koşullarıyla ulaşabilirsiniz.

Şimdi kusursuz tasarım ve benzersiz performansıyla dünyanın en çok tercih edilen yem karma makinesi Brassus’a sahip olmanın tam zamanı. 4m3, yatay çift helezonlu Brassus’lar kısa bir süre için cazip fiyatlarla.

Değişim Zamanı
Sıkça Sorulan Sorular
Şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz...
Çalışma Saatleriniz Nedir?

Çelikel'e pazartesiden cumaya 08:00 - 18:00 arasında telefonla ulaşılabilir.

Çelikel Müşteri Hizmetleri Yetkilisine Nasıl Başvurabilirim?

Müşteri hizmetleri birimimize 444 49 42 nolu telefondan ve info@celikeltarim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ekipmanımızla ilgili bir servis sorunu için kime başvurmalıyım?

Satış sonrası servis birimi uzman ve tecrübeli kadrosu ile tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. 0530 956 54 99 nolu telefon numarasından yetkilimizi arayabilir veya service@celikeltarim.com mail adresinden  bizlere ulaşabilirsiniz. 

Challenger II Plus modelini diğer ürünlerden ayıran nedir?

Çelikel, ürün üzerinde yaptığı innovasyon çalışmalarının neticesinde çok az güç gereksinimiyle daha fazla performans elde etmeyi başarmıştır. 

Neden Challenger II almalıyım?

Challenger ll Plus, 75 hp güç gereksinimi, sahip olduğu superblow teknolojisiyle ikinci römorku üfleme yeteneği ile, volan üzerinde koşullanmış 12 adet kesici bıçak sisteminin yani sıra 12 adet dane kırıcı bıçak sistemiyle emsallerinden farklı olduğunu kanıtlamaktadır. 

Challenger I modeliyle Challenger II Plus modeli arasında kararsızım, hangisini almalıyım?

Silaj dönemsel bir ürün olduğu için hızlı hareket etmek gerekmektedir. Challenger ll Plus modelimiz, Challenger I modelinin saatte yaptığı işin en az 4 katı üstün performans sağlamaktadır.

Ekili mısırım 150 dönüm civarındadır ancak piyasayada çalışıyorum, Challenger I modeli benim için uygun mudur?

Piyasaya çalışıyor olmanızdan dolayı Challenger ll Plus modelini tercih etmeniz daha kısa zamanda daha fazla silaj yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Challenger II Plus modelini tek sıralı gibi mi kullanmalıyım?

Challenger ll Plus, 3 farklı şekilde traktörünüze bağlayıp (geriye biçim, sağ yan ve varsa ön ptodan) kullanabilirsiniz. Bundan dolayı sıra açma probleminden kurtulmuş olursunuz. Mısırlarınızı zayi etmemiş olmak daha bir keyifli olacaktır. 

Brassus yem karma makinenizin, önceki modellerden farkı nedir?

Brassus yeni nesil yatay çift helezonlu yem karma makinemizin ismidir. Yapılan innovasyon çalışmalarının sonucu olan Brassus da şase sistemi, yem boşaltma sistemi, bağımsız hidrolik yağlama sistemi, kompakt tasarımı gibi birçok farklı bölümünde değişiklikler yapılmıştır.

Neden Brassus almalıyım?

Brassus, sahip olduğu 3'lü şanzıman sistemiyle daha az yakıt tüketimi sağlar. Ayrıca Çelikel'in patentli 3G60 sfero döküm şanzıman ve dişli ünitesiyle helezonların aşırı yük altında traktöre ve kendisine zarar vermez. Birincil komponentlerden üretilen Brassus yaşam ömrü ve kullanım kolaylığı ile farkını hissettirmektedir. 

Yem Karma Makinası almayı düşünüyorum, ancak yatay mi dikey model mi almalıyım?

Hayvanlarınıza yedirmek istediğiniz materyallere bağlı olarak karar verilmesi gereken bir konu olan makina modeli seçiminde en pratik bilgi rulo balya kullanan işletmelere dikey model tavsiye ediyoruz, aksi halde daha fazla bıçak sayısına sahip olan yatay modellerimiz her türlü işletme modeli için uygundur, hatta küçükbaş işletmeleri için kaçınılmazdır.

Ot silaj makinası almalı mıyım? Sadece mısır silaj makinası ile ot silajı yapabilir miyim?

Yeşil yem bitkilerinden farklı silajlar yapıp, hem rumen içerisindeki bakteri gelişimini ekonomik yollarla beslemiş olursunuz hemde besleme maliyetlerinizi düşürme fırsatınız olur. Challenger ll Plus, mısır silaj makinasıyla hem ot silajı hemde mısır silajı yapabilirsiniz.

Çift kıyım ot silaj makinasının normal ot silaj makinalarından farkı nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere iki farklı bölümde kesme ve doğrama işlemi yaptığı için bitki boyu daha kısa olmaktadır. Bu da silahın içerisinde hava boşluğu kalmasını önlemekte, hatta küflenmesini engellemektedir.

Katı gübre dağıtma römorku modellerinizin diğerlerinden farkları nelerdir?

Dağıtma genişliği diğer makinalarda en fazla 6 metre iken, Crafter Premium modellerimiz en az 15 metre ile 25 metre dağıtma genişliğine sahiptir. Daha az tur sayısı, daha az yakıt tüketimi ve daha fazla performans Crafter Premiumda sizleri bekliyor.

Farklı bir marka katı gübre dağıtma römorkum var ancak yolda giderken gübreyi yola döküyor, aynı durum sizin ürünlerde de var mıdır?

Crafter Premium serilerinde kapalı kasa modeline sahip oldukları için gübreyi taşırken karayoluna dökmeden gönül rahatlığıyla tarlanıza gidebilirsiniz.