ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ...

Якщо ви перебуваєте на великій фермі в Азії або в маленькому селі в Південній Америці, у вас є шанс побачити Çelikel, так як ми присутні приблизно в 100 країнах світу.

Наша техніка може бути в дорозі в якусь країну...

Ви можете почитати історії деяких з наших користувачів в наведеному нижче списку. Якщо ви бажаєте, ви можете вибрати найближчу країну з меню та ознайомиться з досвідом користувачів Çelikel!

Кожен продукт Çelikel призначений для вирішення проблеми, з якою стикається користувач. Є одне питання, яке ми задаємо про наше машинобудування: яку проблему вирішить ця машина?

У цьому розділі ви познайомитеся з фермами різного масштабу, які використовують Çelikel, та дізнаєтеся, що думають користувачі про Çelikel. Нижче ви побачите список авторитетних ферм, розташованих на цьому сайті. Щоб побачити подробиці, виберіть місце розташування.

ФЕРМА EROĞLU Невшехір індичка
ФЕРМА EROĞLU Парк машин

Ферма Eroğlu, заснована як сімейний бізнес в 2018 році, в даний час налічує близько 100 голів великої рогатої худоби. Ця родина, що займається бізнесом в чотири руки, віддає перевагу Çelikel. Перед відкриттям ферми Іса Ероглу придбав змішувачі кормороздатчики Charger на 6 м3, розкидачі твердих органічних добрив Crafter на 10 м3, розкидачі рідких органічних добрив Cruiser на 10 м3, систему внесення органічних добрив Scud і навантажувач тюків Carrier під час сільськогосподарської виставки в Коньї.

Пан Іса стверджує, що найдієвіший спосіб знизити витрати на фермі - це знизити витрати на робочу силу. Він стверджує, що вони змогли заощадити на робочій силі завдяки продукції Çelikel.  Пан Іса задоволений безперебійною та швидкою роботою продуктів Çelikel, їх високою товщиною стінок і міцною структурою. Пан Іса стверджує, що використання великих машин з трактором потужністю всього 80 л.с. є для нього перевагою та підкреслює, що вибере Çelikel в майбутньому.

Натисніть тут, щоб ознайомиться з досвідом фермера.