Profesyonellerin Tercihi...

İster Asya’daki büyük bir çiftliğe gidin ister Güney Amerika’nın küçük bir köyüne; dünyanın yüze yakın ülkesinde her zaman karşınıza bir Çelikel çıkma ihtimali vardır.

Şu anda bile hiç tahmin edemeyeceğiniz bir ülkeye makinelerimiz yola çıkmış olabilir...

Aşağıdaki listeden bir kaç kullanıcımızın hikayelerine ulaşabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz yandaki menüden size en yakın ülkeyi seçerek kullanıcılarımızın Çelikelle tanışma hikayelerini şahitlik edebilirsiniz!

Her Çelikel makinesi, kullanıcısının yaşandığı bir problemin içselleştirilmesi ile tasarlanır. Makine üretiminde odağımızda tek bir soru var: Ürettiğimiz bu makine çiftçimizin hangi problemini çözecek?

Bu bölümde, Çelikel kullanıcısı olan farklı ölçeklerde çiftlikler ile tanışıp, Çelikel’i kullanıcılarının ağzından dinleyeceksiniz. Aşağıda, bu sitedeki seçkin çiftliklerin listesini göreceksiniz. Daha fazlasını görmek için lokasyon seçip devam edebilirsin.

EROĞLU ÇİFTLİĞİ Nevşehir Türkiye
EROĞLU ÇİFTLİĞİ Makine Parkı

2018 yılında bir aile işletmesi olarak faaliyete geçen Eroğlu Çiftliği, bu gün 100'e yakın büyükbaş hayvana sahip. Kurulduğu ilk günden bu yana işine dört elle sarılan bu ailenin tercihi Çelikel'den yana. Çiftçimiz İsa Eroğlu, çiftliğini açmadan önce Konya Tarım Fuarı'nda tanıştığı firmamızdan 6 m3 Charger yem karma makinesi, 10 m3 Crafter katı gübre makinesi, 10 m3 Cruiser sıvı gübre makinesi, Scud gübre yönetimi sistemi ve Carrier balya toplama makinesi alarak sektöre atılıyor.

Çiftlik masraflarını düşürmenin temel yolunun işçiliği düşürmekten geçtiğini belirten İsa bey, Çelikel ürünleri ile işçilik maliyetlerinden anlamlı tasarruflar edebildiğini söylüyor. İsa bey, Çelikel ürünlerinin yüksek et kalınlığı ve sağlam yapısı ile sorunsuz ve hızlı çalışmasından oldukça memnun. Büyük hacme sahip makinelerini yalnızca 80 beygirlik bir traktörle kullanmanın ayrıcalık olduğunu belirten İsa bey, gelecekte de ürün tercihi noktasında Çelikel'den şaşmayacağını iletiyor.

Buraya tıklayarak çiftçimizin görüşlerini izleyebilirsiniz.