ÇELİKEL'DEN BAYRAM HEDİYESİ
09 Ağustos 2019

Kampanya Katılım Koşulları  

Bu kampanya Çelikel Tarım Makinaları LTD. ŞTİ. tarafından 09.08.2019 - 09.10.2019 tarihleri arasında bir ay süre ile gerçekleştirilmektedir. Kampanya tarihleri arasında Çelikel facebook sayfasını beğenip, linkteki anketi ad, soyad bilgileri ile birlikte doldurup anketimize katılanlar ücretsiz hediye çekiliş hakkı kazanacaktır.

Kampanyaya katılım her birey için bir çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Çekilişte verilecek hediyeler; 1 kişiye Xiaomi REDMI 7A akıllı telefon, 15 kişiye Asus ZenPower taşınabilir şarj cihazı, 50 kişiye Çelikel logolu tshirt ve 50 kişiye Çelikel logolu şapka şeklindedir.

Kampanyada verilecek hediyelerin özellikleri yukarıda belirtildiği gibidir. Görsellerdeki hediyeler verilecek hediyelerden  farklılık gösterebilir. Kampanya sonunda yapılacak çekiliş 11.10.2019 saat 11.00’de random.org  üzerinden gerçekleştirilerek facebook sayfamızdan canlı yayınlanacaktır. Kazanan talihliler 11.09.2019 tarihinde www.celikeltarim.com internet sitesinden duyurulacaktır.

Kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çelikel Tarım Makinaları LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Çekiliş sonucunda kazanan talihlilere hediyeleri ücretsiz kargo ile adreslerine yada en yakın kargo şubelerine ulaştırılacaktır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Aşağıdaki forma tıklayarak anketimize katılın.