ЗАПАСНІХ ЧАСТИН

Тільки інша оригінальна деталь може замінити попередню.

Машини Çelikel зберігають свої обіцяні характеристики, якщо і тільки якщо використовуються оригінальні запасні частини. Термін служби машини та економія палива збільшуються при використанні оригінальних запасних частин.

Запасні частини Çelikel дозволяють вам користуватися вашими машинами протягом декількох років, відмінно адаптуючись до вашої машини.

Отримайте вигоду від якісних запасних частин Çelikel і всесвітньої сервісної мережі.

7/24
7/24

Відділ післяпродажного обслуговування відправить необхідні деталі в найкоротші терміни. Він обслуговує сім днів на тиждень, 24 години на добу.

КАТАЛОГ

Çelikel поєднує професіоналізм з інноваціями. Всі деталі розроблені для забезпечення максимальної ефективності завдяки багаторічному досвіду Çelikel в машинобудуванні і його інноваційності, що відповідає світовим стандартам.

Нижче ви можете завантажити каталоги запчастин Çelikel.

ОРИГІНАЛЬНА КОРОБКА

Ми рекомендуємо використовувати тільки оригінальні запасні частини, щоб підвищити функціональність та надійність машин, які ми виробляємо. Використання оригінальних запасних частин допомагає значно скоротити витрати на протязі всього терміну служби машини. Купуйте оригінальні запчастини Çelikel за доступними цінами і продовжуєте термін служби вашої машини.