Темні століття, винахід колеса, перехід до аграрного суспільства та поява нашого бика на історичній сцені! З 1962 року голос Çelikel лунав в більш ніж 100 країнах на п'яти континентах! Ознайомтеся з нашою подорожжю, що триває. Ми йдемо разом в майбутнє!

 • ПЕРШИЙ УДАР МОЛОТКА

  Мухсин Тюркмен вперше вдарив молотком по гарячій сталі в провінції Богазлиян, Стамбул.

 • ПЕРШЕ ВИРОБНИЦТВО

  Сталева рукоятка торкнулася землі завдяки виробництву плугів під керівництвом нашого засновника Мухсіна Тюркмен.

 • ПЕРШИЙ ЕКСПОРТ

  Почався експорт виробничих потужностей Çelikel, оскільки він не міг обмежуватися існуючими кордонами. Цей же крок став початком постійно діючої експортної мережі...

 • ОВА ВИРОБНИЧА БАЗА

  Çelikel закладав фундамент в той час як фермери удосконалювалися. Потенціал Коньї в галузі був реалізований під керівництвом Бекіра ТЮРКМЕНА. Конья стане новою виробничою штаб-квартирою Çelikel.

 • Крім виробництва сільськогосподарської техніки, Çelikel почав виробництво обладнання для тваринництва.

 • Головні уми Çelikel, які раніше займалися сільським господарством, взялися за тваринництво та почали виробництво змішувачів кормороздатчиків. Це був сприятливий старт компанії на шляху до звання найбільшого виробника в світі.

 • Компанія Çelikel не тільки відсвяткувала свою 50-річну присутність в машинобудуванні (MAIB), але і увійшла в число 100 найбільш швидкозростаючих компаній Туреччини (TOBB). Як ви думаєте, це було збігом? Хранителі молотка стали податковими рекордсменами того року і досягли нового рубежу.

 • У Çelikel існує схвалений державою центр досліджень та розробок для цього сектора. InovaLIG визнала Çelikel однією з 50 провідних інноваційних компаній в Туреччині. Наш безмежний бик досяг своєї експортної мети в 75 країн.

 • Нові країни приєднуються до пригод нашого бика, які почалися в Туреччині. Наші клієнти - від Китаю до Колумбії, від Голландії до ПАР. Ми включили більше ніж сто країн в нашу експортну мережу на п'яти континентах і восьми іноземних мовах, тим самим досягши ще однієї мети.

ÇELIKEL В ЦИФРАХ

Ми фірма з духом лідерства. Ми виробляємо машини, які є єдиним «вибором професіоналів» в сільському господарстві і тваринництві. Ми проливаємо світло на майбутнє виробників, використовуючи нашу безстрашність родом з минулого.

Ми граємо в гру в своєму власному стилі; ми встановлюємо правила. Кожен продукт на нашому заводі є частиною нашої гри. Ви можете побачити слід Çelikel в більш ніж 100 країнах світу.

Інновації необхідні для перемоги в грі; співробітники Çelikel є лідерами по натурі та зацікавлені в тому, щоб на ринку з'являлося як мінімум два продукти за рік.
 

 • ЕКСПОРТ В БІЛЬШЕ, НІЖ 100 КРАЇН
 • ВИРОБНИЦТВО 15 000 МАШИН ЩОРОКУ
 • 40 000 М2 ПРОМИСЛОВИХ ПЛОЩ
БАЧЕННЯ 2050

Цільова, динамічна організація, що постійно розвивається, з почуттям великого задоволення, досвідом чотирьох поколінь, молодою, структурою, що змінюється, трансформується і розвивається...

У нашому світі, де оброблюваних земель стає все менше, а чисельність населення збільшується з кожним роком, ми прагнемо задовольнити основні потреби людства в харчуванні, очолюючи механізацію та автоматизацію в сільському господарстві.

Ми пропонуємо найкраще рішення для задоволення потреб клієнтів за допомогою машин, які вирішують завдання; ми змінюємо правила гри нестандартними сільськогосподарськими рішеннями в Туреччині і по всьому світу; ми розробляємо машини майбутнього, помічаючи потенційні потреби завдяки новаторству в наших генах.

ХРАНИТЕЛИ МОЛОТКА
МОЛОТОК БУВ У НАДІЙНИХ РУКАХ ПРОТЯГОМ 56 РОКІВ.
НАШІ ПАРТНЕРИ

Щоб вас вибрали професіонали, ви повинні співпрацювати з професіоналами!
Машина - це більше, ніж її комплектуючі, як і Çelikel!

Потенціал повинен бути легко пізнаваний, якщо дивитися на все зовні.
Як і Çelikel, Mercedes-Benz також використовує HEMA.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.
Як і Çelikel, Ferrari також використовує SKF.

Тільки унікальні фрагменти можуть сформувати ідеальне єдинство.
Dana Incorporated, що володіє брендом Brevini, була визнана журналом Forbes однією з 100 найнадійніших компаній в Америці.

бездоганне поєднання необхідне для бездоганної роботи системи.
Як і Çelikel, такі світові лідери, як Porsche, Bentley, Audi, BMW, Volkswagen і Volvo, використовують Optibelt, найбільшого виробника ременів в світі.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню. Як і Çelikel, Mercedes AMG використовує Petronas в якості пріоритетного мастила.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.
Kansai є одним з найбільших виробників лакофарбових матеріалів.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.
Oracal є світовим лідером у виробництві інноваційних самоклеючих плівок, світловідбивних матеріалів та систем клейких стрічок.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.

Mitsubishi Electric Corporation є міжнародним світовим гігантом, який виробляє електронні та електричні вироби.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.

Eaton - це гігантське промислове підприємство, до складу якого входять різноманітні бренди, що працюють в електронній, автомобільній, космічній, гідравлічній, військовій та інших областях.

 формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.

DigiDevice - провідна італійська компанія по системам зважування.

Формула командного духу прихована, щоб служити божественному призначенню.

З 1974 року Çayırova Automotive поєднала свій досвід з сучасними технологіями. Це пріорітетна фірма, яка продовжує розвиватися.